Solárne fotovoltické systémy pre firmy a domy.

Block
Fotovoltické systémy pre firmy a domácnosti.
fotovolticka elekltraren cernik lokalny zdroj
Fotovoltický systém pre domácnosti
Od 2 do 10 kW
Fotovoltické systémy pre Firmy
OD 10 do 500 kW
Hybridné systémy
Pre domy a firmy
Ohrev vody
Ohrev TÚV

Naša spoločnosť EU-POWER s.r.o. dlhodobo poskytuje služieb v oblasti zelenej energie, predovšetkým návrhom, projekčnou činnosťou a následne výstavbe fotovoltických elektrární na kľúč.
Vzhľadom k našim dlhoročným skúsenostiam s týmito zdrojmi energie je naša firma partnerom, na ktorého sa môžu zákazníci obracať pri riešení energetických potrieb v oblasti znižovania nákladov na elektrinu v rodinných domoch i komerčných budovách. Portfólio našich služieb zahŕňa tiež zvyšovanie efektivity existujúcich aj nových elektrární doplnením akumulácie.

Taktiež sa venujeme elektroinštaláciám, výrobe rozvádzačov, dodávke elektro inštalačného materiálu, distribúcii a montáži inteligentných elektroinštalácií, výrobe, dodávke a servisu UPS-záložných systémov a distribúcii batérie pre rôzne aplikácie.Garantujeme kvalitu a DBÁME na bezpečnosť.

Nebezpečenstvo zavlečenia nežiadúceho a vysokého špičkového napätia pri búrke a bleskoch v blízkosti FVE je vysoké. Výber vhodných kvalitných komponentov a odborná montáž je veľmi podstatná pre správnu funkčnosť.  Za kvalitou nami inštalovaných systémov a elektrární si stojíme, preto od nás dostanete päť ročnú záruku na celé dielo .

 

Fotovoltické systémy –  inštaláciu fotovoltaického systém na kľúč od profesionálov.

Prečo si vybrať nás?

Najlepšie a najnovšie technológie: Vždy vám prinášame to najlepšie zo solárnych technológií, ktoré sú dnes k dispozícii, aby ste vždy dostali viac, než za čo platíte.

Odborné poradenstvo : Skutočné poradenstvo založené na vyhodnotení vašich požiadaviek, životaschopnosti solárnych zdrojov na vašom mieste, veľkosti systému, súvisiacej ekonomiky a dostupnosti dotácií, ako aj miestnych povolení.

Bezkonkurenčné znalosti: Náš tím sú odborníci s bezkonkurenčnými teoretickými aj praktickými znalosťami z realizácii malých aj veľkých solárnych projektov.

Servis FVZ: Sme spoločnosť zameraná na zákazníka a spokojnosť zákazníka je prvoradá, takže v prípade poruchy systému vieme rýchlo riešiť odstránenie poruchy.

Spoľahlivosť systému : Ceníme si kvalitu a férovosť a ponúkame vám len produkty, o ktorých sme presvedčení, že vám budú slúžiť dlhé roky.

 

Lokálny zdroj – fotovoltický systém pre firmy.

Lokálny zdroj je výroba elektriny na vlastnú spotrebu odberateľa elektriny.

Opäť je možné inštalovať väčšie fotovoltické zdroje pre pokrytie, alebo zníženie spotreby na firemných budovách.

Pre koho je vhodný Lokálny zdroj?

Pre firmy a organizácie, ktoré potrebujú znížiť spotrebu elektrickej energie v budove.Lokálny zdroj je možné inštalovať od 10 kWp do max výšky svojej MRK odberu.

Viac info o fotovoltickej elektráni pre firmy.

 

Ponuka našich FV systémov na kľúč pre domácnosti:

POWER S MINI
5 640 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 3000 kWh.
1 fázový FV systém. INŠTALOVANÝ VÝKON ELEKTRÁRNE 2,46 kWp / Systém obsahuje: 6 x fotovoltický panel Viessmann solar 410 Wp, , jednofázový menič 2 kW, DC istenie, prepäťovú ochranu, konektory a kábel, nosnú konštrukciu.
Mám záujem
POWER S +
7 000 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 4000 kWh.
1 fázový FV systém. INŠTALOVANÝ VÝKON ELEKTRÁRNE 3,28 kWp / Systém obsahuje: 8 x fotovoltický panel Viessmann 410 Wp , jednofázový menič 3 kW, DC istenie, prepäťovú ochranu, konektory a kábel, nosnú konštrukciu.
Mám záujem
POWER M 3f
8 400 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 6000 kWh.
3 fázový FV systém. INŠTALOVANÝ VÝKON ELEKTRÁRNE 3,28 kWp / Systém obsahuje: 8 x fotovoltický panel Viessmann 410 Wp, , 3 fázový menič 3 kW, DC istenie, prepäťovú ochranu, konektory a kábel, nosnú konštrukciu.
Mám záujem
POWER X 3f
10 800 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 8000 kWh.
3 fázový FV systém. INŠTALOVANÝ VÝKON ELEKTRÁRNE 5,74 kWp / Systém obsahuje: 14 x fotovoltický panel Viessmann 410 Wp, , 3 fázový menič 5 kW, DC istenie, prepäťovú ochranu, konektory a kábel, nosnú konštrukciu.
Mám záujem
POWER XXL
16500 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou od 10000 kWh.
3 fázový FV systém. INŠTALOVANÝ VÝKON ELEKTRÁRNE 9,84 kW. Systém obsahuje: 24 x fotovoltický panel Viessmann 410 Wp, , 3 fázový menič 10 kW, DC istenie, prepäťovú ochranu, konektory a kábel, nosnú konštrukciu.
Mám záujem

Solar Hybrid_S-LI-ION 3kW - 3 fázový+asymetria
14 500 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 4000 kWh.
3,28 kWp FV hybrid - 3 fázový. 8 x FV panel 410 Wp, 3fáz x Hybrid menič 5 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_M-LI-ION - 5,74 kW - 3 fázový+asymetria
17 200 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 6000 kWh.
5,74 kWp FV hybrid - 3 fáza. 14 x FV panel 410 Wp, 1 x Hybrid menič 5 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_X-LI-ION 6,5 KW-3 fáz.+asymetria
18 300 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 7000 kWh.
6,56 kWp FV hybrid - 3 fáza. 16 x FV panel 410 Wp, 1 x asymetrický Hybrid menič 6,5 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_XL-LI-ION 8,8 KW-3 fáz.+asymetria
21 400 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou do 8000 kWh.
8,20 kWp FV hybrid - 3 fáza. 20 x FV panel 410 Wp, 1 x asymetrický Hybrid menič 8 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_XXL-LI-ION 10 kW-3fáz.+asymetria
26 700 € s DPH bez dotácie
Pre domácnosť so spotrebou okolo 10000 kWh.
9,84 kWp FV hybrid - 3 fáza. 24 x FV panel 410 Wp, 1 x Asymetrický Hybrid menič 10 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 14,2 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem

 

Služby a produkty

 

Fotovoltaické elektrárne pre firmy a organizácie

Fotovoltaické systémy (FVE) resp. fotovoltaické elektrárne slúžia na výrobu elektrickej energie a následnú spotrebu v objekte.

Viac info

Fotovoltaické elektrárne pre domy

Fotovoltaické elektrárne zníženie spotreby el. energie v dome.

Viac info

Fotovoltické panely

Fotovoltaické solárne panely.

Viac info

Solárne meniče – invertory

Fotovoltické meniče napätia pre fotovoltické systémy.

Viac info

Solárne batérie - akumulátory

Akumulátory, batérie pre fotovoltické systémy.

Viac info

Elektro nabíjačky

Nabíjačky pre elektromobily

Chcete ušetriť na energiách vďaka  solárnemu systému?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa späť .

Naša spoločnosť bola medzi prvými, kto získal certifikát MHSR

Zoznam inštalatérov pre fotovoltické a slnečné tepelné systémy, ktorým bolo vydané osvedčenie pre inštalatérov podľa zákona č. 309/2009 Z.z.

//eu-power.sk/referencie/certifikaty-a-osvedcenia/

Taktiež sme naša spoločnosť má Certifikačné školenie pre fotovoltické systémy od Slovenského elektrotechnického zväzu – Komora elektrotechnikov Slovenska

Nami navrhované systémy sú optimálne navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim individuálnym požiadavkám!

Na Slovensku rastú ceny energií rýchlejšie než v únii a ich výroba je stále vo väčšine prípadoch stále veľmi neekologická. Monopoly, ktoré nám dodávajú elektrickú energiu plne kontrolujú trh a využívajú Vašu závislosť na ich službách a produktoch.

Odtrhnite sa od nich! Začnite si vyrábať elektrickú energiu sami!!! Energia získaná zo slnka Vám umožní získať určitú nezávislosť od veľkých distribútorov energií.

Neplaťte za to, čo je zadarmo. Buďte čiastočne nezávislí, s fotovoltaickou elektrárňou, ktorá vám bude zdarma a ekologicky vyrábať elektrickú energiu z nevyčerpateľného zdroja.

S fotovoltickou slnečnou elektrárňou od nás prispejete k čistejšiemu ovzdušiu a získate výrazne nižšie účty za elektrinu, znížite vašu závislosť od centrálnych zdrojov energie a zvýšite hodnotu vášho domu, alebo firmy.

 

Fotovoltické systémy majú množstvo výhod:

Výhody solárnej energie.

– Znížite svoje účty za elektrinu: slnečné svetlo je zadarmo, takže akonáhle ste zaplatili za počiatočnú inštaláciu, vaše náklady na elektrinu sa znížia.

-Solárne elektrina je zelená. Obnoviteľný zdroj energie neuvoľňuje žiadne škodlivé emisie oxidu uhličitého (CO2) alebo iné znečisťujúce látky. Typická domáca solárna elektráreň by mohol ušetriť viac ako jednu tonu CO2 ročne – to je viac ako 30 ton za dobu svojej životnosti.
– Rýchlejšia návratnosť investície vďaka štátom garantovanej výkupnej cene na Vami vyrobenú elektrickú energiu z vašej fotovoltickej elektrárne viac info-Solárne panely na streche môžu zvýšiť hodnotu vášho majetku.
– Fotovoltické panely sa dajú integrovať do akejkoľvek budovy, kde výrazne znižujú energetickú spotrebu.
FV panely nespôsobujú hluk, nie sú zdrojom škodlivých emisií a znečisťujúcich plynov – kremík je netoxická surovina.
– Sú bezpečné a vysoko spoľahlivé. 
– Životnosť panelov je viac ako 30 rokov (po 25 rokoch prevádzky ich výkon neklesne pod 80 % štartovacieho výkonu), názory na energetickú návratnosť sa pohybujú v rozmedzí od 5 do 10 rokov (iba na porovnanie: energetická návratnosť jadrovej elektrárne sa uvádza 10 až 14 rokov),
– Prevádzka FVZ nevyžaduje žiadnu údržbu.• Fotovoltické panely a fotovoltaika ako taká sa dá recyklovať (na ich výrobu sa okrem kremíka používa napríklad aj sklo a hliník).

Nami inštalované systémy sú zostavené z kvalitných produktov od špičkových svetových výrobcov solárnej technológie.

Solárne panely Viessmann Nemecko

A iné samozrejme ako Goodwe, Solax, Canadian Solar, Huawei solar, Victron Energy, Jinko Solar, SMA Solar…

EU-POWER, s.r.o. je oprávnený zhotoviteľ v projekte zelená domácnostiam a má uzatvorenú so Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou (SIEA) zmluvu o preplácaní poukážok.

Zelená domácnostiam
Zelená domácnostiam – Nájdete nás v Zoznam oprávnených zhotoviteľovzelena-domacnostiam-opravneny-zhotovitel-eu-power

EU-POWER, s.r.o Vám ponúka full-service v oblasti solárnych systémov, fotovoltických elektrární a záložných zdrojov energie.

Zaviazali sme sa poskytovať našim klientom najvyššiu možnú úroveň služieb.

Naša spoločnosť má v ponuke len kvalitné solárne systémy, solárne kolektory, solárne panely, meniče napätia, konštrukcie, elektromateriál, NN rozvádzače, vodiče..

Ponúkame solárne systémy a solárne systém,ktoré majú Certifikáty TÜV a taktiež certifikát kvality ISO 9001, IEC, CE, QC. V našej ponuke máme len kvalitné a časom overené solárne technológie od renomovaných spoločnosti ako

Viessmann, Solax Power, IBC Solar Germany, Fronius solar Austria, Canadian Solar, Trina Solar, Goodwe Solar, Hilti…

certifikaty