GOODWE GW10K-ET

Trojfázový asymetrický hybrid, s Wi-Fi

Trojfázové hybridný menič napätia GoodWe z radu ET sú štandardne vybavené dvomi MPP trackery a umožňujú pripojenie vysokonapäťových batériu.

Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu. Trojfázový hybridné menič GoodWe ET 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripojia fázy rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. Kým je menič pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply) Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi.

Menič je možné nastaviť ako bez-prietokový. Batérie možno nabíjať z AC strany (zo siete distribútora). Menič je schopný pracovať aj bez pripojených batérií.

Možné riešenia pripojenia batérií:

 

 

Hybridný trojfázový solárny menič GOODWE GW10K-ET +

Hybridné meniče ET PLUS+ sú navrhnuté pre maximálny výstupný výkon,

zlepšenie vlastnej spotreby a sprostredkovávajú zálohu pri výpadku. S

inteligentným riadením spotreby a širokým rozsahom napätia pre batérie,

nastavenie meniča môže byť flexibilne upravené pre individuálne potreby

naprieč celým rezidenčným sektorom. V kombinácii s batériovým systémom

GoodWe Lynx Home F sa jedná o bezpečné a spoľahlivé riešenie.

Bez ventilátorov a tichý

Integrácia do chytrej domácnosti

Prepínanie UPS <10ms

 

Trojfázové hybridné striedače napätia GoodWe z radu ET sú štandardne vybavené dvoma MPP trackermi a umožňujú pripojenie vysokonapäťových batérií. Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu. Trojfázový hybridný menič GoodWe 6.5K-ET Plus 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. Kým je menič pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva iba do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Ide teda o UPS (Uninterupted Power Supply). Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi. Menič je možné nastaviť ako bezpretokový. Batérie je možné nabíjať z AC strany (zo siete distribútora). Striedač je schopný pracovať aj bez pripojených batérií.