Fotovoltický hybridný systém.

Solar Hybrid_S-LI-ION 3kW
Pre domácnosť so spotrebou do 4000 kWh.
3,28 kWp FV hybrid - 3 fázový. 8 x FV panel 410 Wp, 3fáz x Hybrid menič 5 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_M-LI-ION - 5,74 kW
Pre domácnosť so spotrebou do 6000 kWh.
5,74 kWp FV hybrid - 3 fáza. 14 x FV panel 410 Wp, 1 x Hybrid menič 5 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_X-LI-ION 6,5 KW
Pre domácnosť so spotrebou do 7000 kWh.
6,56 kWp FV hybrid - 3 fáza. 16 x FV panel 410 Wp, 1 x asymetrický Hybrid menič 6,5 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_XL-LI-ION 8 KW
Pre domácnosť so spotrebou do 8000 kWh.
8,20 kWp FV hybrid - 3 fáza. 20 x FV panel 410 Wp, 1 x asymetrický Hybrid menič 8 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 7,1 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem
Solar Hybrid_XXL-LI-ION 10 kW
Pre domácnosť so spotrebou okolo 10000 kWh.
9,84 kWp FV hybrid - 3 fáza. 24 x FV panel 410 Wp, 1 x Asymetrický Hybrid menič 10 kW + konštrukcia, AC/DC rozvádzač a výzbroj. Akumulátor 14,2 kWh, technológia LiFePO, vysoký počet nabíjacích cyklov (až 6000x!) s 80% hĺbkou vybíjania.
Mám zázjem

Hybridné fotovoltické solárne systémy spájajú to najlepšie zo solárnych systémov pripojených na verejnú sieť a mimo siete.

Ak chcete získať to najlepšie z oboch svetov, môžete sa rozhodnúť pre hybridnú solárnu inštaláciu.

Výhody hybrid solárneho systému verzus Grid ON, alebo systém s virtuálnou batériou.

Hybridný systém vám umožňuje menej  sa spoliehať na  verejnú distribučnú sieť,  pretože slnečná batéria sa používa ako záloha, keď nie je k dispozícii solárna energia alebo sieťová energia.

Batérie vám umožňujú spotrebovať takmer všetku energiu, ktorú generujete.

Namiesto toho, aby ste posielali energiu späť do siete s minimálnym výnosom, alebo zadarmo, môžete napájať svoj dom a mať k dispozícii túto uloženú energiu kedykoľvek budete potrebovať.

Hybridným systémom si ponížite účet za energie.
Stanete sa nezávislým od distribútora el. energie.
Budete mať stabilnejšiu sieť a a vyššie zaťaženia

 

Viac o vlastnej spotrebe.
Inteligentné hybridné meniče vám umožnia využívať energiu aj počas dňa, keď sa mení spotreba a zmeny elektrickej energii.
Bežné grid on systémy, alebo systémy s virtuálnou batériou napojené na verejnú sieť nefunguje počas výpadkov napájania, ale hybridný systém môže pokračovať v prevádzke.

Hybridný systém.

Hybridná fotovoltaická elektráreň s akumuláciou do akumulátora, ktorá Vám zabezpečí určitú nezávislosť.

Elektrina získaná zo slnka je primárne použitá na chod spotrebičov v domácnosti. Prípadné prebytky elektrickej energie sú ukladané do akumulátorov.

Uloženú energiu je možné využiť, keď slnko nesvieti.

Ráno / polojasno

Ráno, alebo keď je polojasno, fotovoltaická elektráreň nevyrába dostatočné množstvo elektriny na pokrytie potrieb domácnosti. Pretože je akumulátor vybitý, je nutné chýbajúcu energiu doplniť z distribučnej siete.

Cez deň vyrába fotovoltaická elektráreň viac energie, než domácnosť potrebuje. Prebytky sú ukladané do akumulátora. A preto veľa elektriny z distribučnej siete nie je potreba, pretože určitú časť vykryje uložená el. energia z akumulátora.

Večer / slnko nesvieti

Večer a v noci fotovoltaická elektráreň nevyrába. Akumulátor je ale nabitý a tak je na prevádzku spotrebičov použitá uložená energia. Akumulátor sa vybíja. Vo chvíli, keď sa batéria vybije, na prevádzku domácnosti sa použije elektrina z distribučnej siete.

 

Viac info o hybrid systéme:

//eu-power.sk/fotovoltika/power-m/

//eu-power.sk/fotovoltika/fotovolticke-menice/3-fazovy-asymetricky-hybridny-menic/