NOVINKA!

3 fázový asymetrický hybridný menič ET Series.

Dostupnosť vo veľkostiach: 5kW, 8kW a 10kW.

účinnosť 98,3%

funkcie UPS (Uninterruptible Power Supply)

Asymetrická dodávka do fáz.


kompaktná veľkosť, nízka váha a tichý chod
kompatibilný s HV batériami Pylontech
3 fázový smart-meter súčasť balenia
ideálne riešenie pre dotáciu  v SR
dostupnosť jeseň 2018

Trojfázové hybridný striedače napätia GoodWe z radu ET sú štandardne vybavené dvomi MPP trackery a umožňujú pripojenie vysokonapäťových batériu.

Tento menič je odolný voči výpadku distribučnej siete a poskytuje teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu. Trojfázový hybridné menič GoodWe ET 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fázy rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete.

Kým je menič pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply) Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi. Menič je možné nastaviť ako bezpřetokový. Batérie možno nabíjať z AC strany (zo siete distribútora).

Striedač je schopný pracovať aj bez pripojených batérií. U meniče radu ET, je pre správnu funkciu meniča potrebné mať pripojené minimálne 4 vysokonapäťové batérie Pylontech H48050

Značka GoodWe sa stala v posledných rokoch synonymom pre prémiovú kvalitu za dostupnú cenu; značka získala ocenenie All Quality Matters a Top Brand PV seal.
GoodWe je nielen jednotkou na trhu v Holandsku, Austrálii, Českej republike, Tureckua Číne, ale je tiež na popredných priečkach v mnohých ďalších krajinách sveta. 

S 300 tisíckami meničmi sa stala najväčším predajcom na rezidenčnom trhu.

Choose Good – choose GoodWe
Vyberte si dobre – Vyberte si GoodWe