Akumulácie pre fotovoltické systémy.

Batériové úložisko pre solárne fotovoltické systémy.

Uskladnenie energie – hybridné systémy.

Najlepšia možnosť uloženia energie.

Naša spoločnosť dodáva a inštaluje kvalitné Li-Ion, LiFePO4, GEL a AGM akumulátory pre fotovoltické hybridné a ostrovné systémy.


Ponúkame najmodernejšie batériová úložisko s batériami LiFePO4 s vysokým počtom nabíjacích cyklov. Typicky až 6000 cyklov, pri vybíjaní 80% uloženej kapacity.
Naše meniče ES series a BP series komunikujú po rozhraní RS485 alebo CAN s riadiacim systémom batériou, ktorý riadi ich správne nabíjanie a vybíjanie, aby bola zvýšená životnosť batérií.

TRIPLE POWER

Ukladanie energie TRIPLE POWER

Škálovateľné na 25,2 kWh

Nabíjanie / vybíjanie až do 6 kW

Montáž na podlahu a na stenu

Vysoké napätie

Kompaktný dizajn SolaX Power s potešením oznamuje kompatibilitu s novým riešením vysokonapäťových batérií Triple Power. Triple Power, navrhnutý a vyrobený v spolupráci so SolaXom, ponúkne možnosti 4,5 a 6,3 kWh, z ktorých každá môže byť inštalovaná v sérii až s 3 ďalšími batériami rovnakej veľkosti.

Nová batéria Triple Power s 10-ročnou zárukou a 90% hĺbkou vybitia predstavuje flexibilné, praktické a vysoko výkonné riešenie na uchovávanie energie.

Kompatibilné s: X1-Hybrid, X1-Fit, X3-Hybrid, X3-Fit a X1-AC

Batérie PylonTech Phantom S

Nová verzia dizajnové batérie od firmy PylonTech. Rovnako ako priemyselných a verzia US2000B je založené na technológii LiFePO4, plne kompatibilný s meničmi GoodWe, Victron, Studer, Sofar Solar. Integrovaný battery management systém s balansovaním jednotlivých článkov BMS.
Jednotlivý battery pack má uloženú kapacitu 2,4kWh a jeho maximálne množstvo prúdu je 25A. Pri použití viacerých batériových packov paralelne sa dobíjací prúd sčíta.
Záruka 5 rokov + 2 roky pri registrácii.
Odkaz pre registráciu:
//www.pylontech.com.cn/service/support

Batérie PylonTech US2000B Plus

Založené na technológii LiFePO4, plne kompatibilný s meničmi GoodWe, Victron, Studer, Sofar Solar. Integrovaný battery management systém s balansovaním jednotlivých článkov BMS.
Jednotlivý battery pack má uloženú kapacitu 2,4kWh a jeho maximálne množstvo prúdu je 25A. Pri použití viacerých batériových packov paralelne sa dobíjací prúd sčíta. DOD 90%.
Záruka 7 rokov + 3 roky pri registrácii.
Odkaz pre registráciu:
//www.pylontech.com.cn/service/support

Pylontech – PowerCube H1

S hybridnými meničmi Socomec sú kompatibilné vysokonapäťové batérie Pylontech Power cube H1, ktoré sa
umiestňujú do technologických článkov. Do jedného technologického racku je možné umiestniť maximálne 14 ks batérií H48050, ktoré sú založené na chémii LiFePo. Každá batéria má uloženú kapacitu 2,4kWh a napätie 48V. Jednotlivé batérie sa spájajú do série, čím vzrastá napätie. V jednom technologickom racku môže byť teda uložené max. 14 ks batérií s celkovou uloženou kapacitou 33,6kWh a max. nominálnym napätím 672V. každý
technologický rack s max. 14 ks batériami je riadený BMS (battery management systém). Technologické racky o
rovnakom napätie je možné zostavovať do neobmedzene veľkých Matrixu. V tomto prípade je potrebné pripojiť ešte MBMS (Master battery management systém), nadradený systém, ktorý zaisťuje zhodné nabíjanie a vybíjanie väčšieho počtu technologických článkov.

BATERIE FRONIUS LIFEPO4 

Batériový systém Fronius LiFePO4 4.5 je perfektným príkladom vysoko výkonné lítiové technológie. Výrobca FRONIUS tu prichádza s celou radou výhod, ku ktorým patrí napríklad dlhá životnosť, krátka doba nabíjania batérie či možnosť umiestnenia batérie v inej miestnosti ako striedač.

LG Chem Resume

Založené na technológii Li-ion, plne kompatibilný s meničmi GoodWe, integrovaný battery management systém. Nová štíhlejšie a menšie batérie LG Chem, veľmi jednoduchá inštalácia.
Záruka 10 rokov.

Gélové batérie.

Gélové hlboko vybíjitelné batérie JYC (12V / 120, 150, 200Ah) určené pre fotovoltaické aplikácie.
Bezpečné batérie, založené na gélové technológii bez tekutého elektrolytu.
Záruka 1 rok.
Dostupnosť od januára 2018.

MWP – AGM baterie

Batérie MWP založené na technológii AGM ponúka hlboké vybíjanie a vysoký výkon. Sú určené pre fotovoltické aplikácie (cyklická záťaž) a disponujú kapacitou 150 Ah pri 12 V. Batérie typu AGM majú elektrolyt nasiaknutý vo sklovláknité tkanine, sú teda bezpečné a odolné proti vytečeniu.
Záruka na tieto batérie je 1 rok.