Trina Solar solárne panely.

Spoločnosť Trina Solar Co., Ltd. (symbol akcií: Trina Solar; akciový kód: 688599) založená v roku 1997 sa zaoberá najmä výskumom a vývojom, výrobou a predajom fotovoltaických modulov; elektrárne a systémové produkty; Výroba, prevádzka a údržba fotovoltaickej energie; vývoj a predaj inteligentných mikrosietí a multienergetických systémov, ako aj prevádzkovanie energetických cloudových platforiem atď., čím sa zaviazali byť lídrom v oblasti inteligentných riešení solárnej energie pre budúcnosť s nulovou sieťou. Prostredníctvom neustálych inovácií spoločnosť Trina Solar naďalej posúva fotovoltaický priemysel vpred vytváraním väčšej parity siete fotovoltaickej energie a popularizáciou obnoviteľnej energie. SKL spoločnosti Trina Solar doteraz vytvorila alebo prekonala 25 svetových rekordov, pokiaľ ide o účinnosť konverzie fotovoltických článkov a výstupný výkon modulov.

Ku koncu 11. apríla 2022 jej kumulatívne dodávky fotovoltických modulov prekročili 100 GW, čo sa blíži k inštalovanému výkonu 4,4 elektrární s priehradou Three Gorges Dam a rovná sa vysadeniu 7,4 miliardy stromov na celom svete.

Okrem toho, nadväzujúce podnikanie spoločnosti Trina zahŕňa vývoj solárnych fotovoltických projektov, financovanie, dizajn, výstavbu, prevádzku a správu a komplexné riešenia systémovej integrácie pre zákazníkov. Trina Solar pripojila do siete celosvetovo viac ako 5,5 GW solárnych elektrární.

Solárne fotovoltické panely od 500 Wp

500W+ Ultra vysoký výkon s 21,1% vysokou účinnosťou

Vertex je založený na 210 mm veľkej kremíkovej doštičke a monokryštalickom PERC článku a prichádza s niekoľkými inovatívnymi konštrukčnými prvkami, ktoré umožňujú vysoký výkon viac ako 500 Wp. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia prinášajú väčší výkon. Navyše vďaka štvorcovým monočlánkom a technológii zapuzdrenia s vysokou hustotou môže účinnosť Vertexu dosiahnuť až 21,1 %.

 

Integrácia inovatívnych technológií: Technológia 1/3 rezu a MBB

Na základe svojej špičkovej technológie viacerých prípojníc predstavil výskumný a vývojový tím Trina Solar inovatívny dizajn, ktorý integruje pokročilé trojdielne, nedeštruktívne technológie rezania a zapuzdrenia s vysokou hustotou. Technológia 1/3 rezu prekonáva tradičnú technológiu polovičného rezu tým, že rieši problémy s vysokým prúdom systému a znižuje stratu energie. Technológia viacerých prípojníc so schopnosťou zvýšiť absorpciu svetla sa dokonale hodí k veľkoplošnej bunke. Integrácia technológie umožňuje Vertexu dosiahnuť vyšší výkon a kapacitu výroby energie na watt.