OVLÁDACÍ MODUL
BM

 

Klasik na riadenie Vášho vykurovacieho zariadenia.

S BM vyvinul WOLF ovládací prvok, s ktorým si môžete jednoducho a intuitívne nastaviť systém vykurovania a ohrevu vody. Regulácia je navrhnutá špeciálne pre naše tepelné čerpadlá BWL-1, BWS-1, BWW-1 ako aj pre naše solárne zariadenia WOLF. Jedna zo silných stránok nášho ovládacieho modulu BM je priestorová resp. ekvitermická regulácia. To znamená, že náš regulačný systém riadi teplotu vykurovania automaticky, vždy podľa priestorovej a vonkajšej teploty. Pre vás to znamená: už nikdy viac prehriate alebo príliš studené miestnosti, lebo teplota vykurovacích telies resp. podlahového vykurovania sa prispôsobí vždy aktuálnym klimatickým podmienkam.

A keď chcete regulovať vykurovanie pohodlne z obývačky – žiaden problém: stačí, ak sa rozhodnete, či sa modul namontuje priamo do kotla alebo ako externé diaľkové ovládanie do inej izby. Prehľadne navrhnutý displej s podsvietením ukazuje priestorovú teplotu, čas a vonkajšiu teplotu. Tlačidlom Info sa môžete informovať kedykoľvek o teplote zariadenia a snímač v module rozpozná, či je v miestnosti dosť teplo a prípadne teplotu doreguluje.

Vašu požadovanú optimálnu teplotu si, ale môžete aj celkom pohodlne nastaviť z gauča alebo z kancelárie aplikáciou v smartfóne alebo počítači. K tomu potrebujete modul rozhrania WOLF ISM7e/LinkPro a bezplatnú aplikáciu Smartset WOLF. Tá umožňuje aj diaľkovú diagnostiku vášho vykurovacieho systému servisným technikom.

OVLÁDACÍ MODUL BM

KLASIK NA RIADENIE VÁŠHO VYKUROVACIEHO SYSTÉMU.

Ovládacím modulom BM značky WOLF môžete jednoducho a komfortne ovládať vykurovanie a solárne zariadenie len jedným prístrojom.

Ovládací modul BM sa môže integrovať do kotla alebo inštalovať v obývačke. Funkčné tlačidlá a dva otočné gombíky vám umožňujú jednoduché a rýchle ovládanie. Regulujte si kompletný vykurovací systém vrátane soláru pohodlne ovládacím modulom. V ponuke sú doplnkové moduly na riadenie cez aplikáciu alebo počítač s modulom rozhrania WOLF ISM7e.