Search for:

PANELY JINKO SOLAR.

Jinko Solar polykryštalický 270 Wp solárny panel.

Hlavnou prednosťou panelov je polykryštalický 60 článkový modul s vysokým výkonom a ochranou proti Potencionálnej indukovanej degradácii (PID). Výhodou sú aj znížené straty výkonu pri vysokých teplotách.

Jinko Solar Standard Poly sa tiež osvedčili v prostredí so zhoršenými svetelnými podmienkami. Vďaka zdokonalenému sklu a vylepšenej absorpciu svetla zaručí výkon aj keď je pod mrakom. Špeciálne vlastnosti sú : vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom a maximálna trvanlivosť voči extrémnym okolitým podmienkam.

Polykryštalické moduly Jinko Solar Standard Poly sú skonštruované tak, aby odolali nadštandardnému zaťaženie snehom i vetrom. Povrch je vďaka ochrannej vrstve odolný voči vysokým koncentráciám amoniaku, soli a kyslým dažďom. Narozdiel od bežných modulov disponujú zosilneným ochranným sklom. Špeciálne kremíkové doštičky predlžujú výrazne životnosť nad rámec garantované záruky. Na solárne panely Jinko poskytujeme 12-ročnú záruku na výrobné chyby. Výrobca 25 rokov garantuje, že pokles výkonu nepresiahne 20%.

Spoločnosť Jinkoo Solar je najväčší výrobca solárnych panelov na svete. Vývoj a celý výrobný reťazec firmy od kremíkových ingotov až po vlastné modul je v jej réžii. To zaisťuje absolútnu kontrolu kvality technologického i dielenského spracovania. Jinko Solar, najlepšie solárne panely na svete!

Panely Jinko Solar

Špecifikácie

Maximální výkon ( Pmax ) 270 Wp
Maximálne napájacie napätie ( Vmp ) 31.7V
Maximálni prúd ( Imp ) 8.52A
Napätie naprázdno ( Voc ) 38.8V
Prúd nakrátko ( Isc ) 9.09A
Rozmery 1650 x 992 x 40 mm ( 65.00 x 39.05 x 1.57 palce )
Hmotnosť 19 kg ( 41,9 liber )

Prostredie s nízkym osvetlením.

Zdokonalené ochranné sklo s povrchovou texturou zaručuje panelům dobrý výkon i při zhoršených světelných podmínkách.

Teplotný koeficient

Vylepšený teplotný koeficient znižuje straty výkonu pri vysokých teplotách.

Vysoký výkon Ochrana proti PID Prostřědí s nízkým osvětlením
Vysoký výkonPolykrystalický 60-článkový modul dosahuje výkonu až 270 Wp. Ochrana proti PID ( Potencionální indukovaná degradace )Obmedzená degradácia výkonu panelu Eagle spôsobená PID efektom je garantovaná pod 60°C/85%.
Odolnost proti povětrnostním vlivům Trvanlivost vůči extrémním podmínkám Teplotní koeficient
Vysoká odolnosť proti poveternostný vplyvomCertifikován, aby odolal zatížení větru ( 2400 Pa ) a zatížení sněhem ( 5400 Pa ). Trvanlivosť voči extrémnym podmienkam prostrediaOdolnost vůči vysokým obsahům soli a amoniaku byla certifikována společnosti TÜV NORD.