BenQ je svetoznámym priekopníkom v dnešnej dobe digitálneho zbližovania, odlišujúce sa unikátnou filozofiou “Na potešení záleží”. V tomto duchu sa nesú všetky technológie a každý ocenený výrobok, ktorý vyrábame. Je základom nášho výrobkového rozvoja, business modelu, spolupráce a podnikovej kultúry.

“Na potešenie záleží” – ako základ našej existencie je zasvätené pozdvihnutie života ako takého na vyššiu úroveň slobody, produktivity, zjednodušenie a potešenie. Veríme, že s našim neustálym úsilím ústrety lepšej budúcnosti bude všetko vyzerať skvele!
Spolu s bohatými prostriedky a osvedčenú odbornú znalostí v odbore navrhovania výrobku, vzhľadu, mobilného riešenia a sieťového konvergenciu technológií, ponúka BenQ širokú škálu produktov:

Projektory, LDC Displeje, LCD televízor, osobné počítače všetko-v-jednom, notebooky, netbooky, digitálne fotoaparáty, mobilné telefóny, solárne systémy.

 

Vysoko výkonné a účinné panely z polykryštalických kremíkových článkov vyrobené v Českej republike.

Panely sú odolné voči PID efektu a odolné voči pôsobeniu korózie a čpavku.

Na povrchu je vysoko kvalitné Antireflexívna sklo a panely majú vysokú odolnosť voči zaťaženiu (vhodné pre použitie v horských oblastiach).

Panely sú vybavené IP-67 junction boxy a majú certifikovaný test nízkej horľavosti.

Panely BenQ Solar (260 W)

MAX.ÚČINNOST PANELU : 16.1%
FARBA RÁMU: strieborný rám
TYP KONEKTORU : MC4
Počet BUNIEK PRE MODUL : 60
TYP BUNIEK : polykryštalické
TYP: PM060P00
(DC).
NOMINÁLNA VÝKON PANELU (WP) : 260
MENOVITÉ NAPÄTIA (VMPP) : 31.2 V
Maximálny prúd pri ZÁŤAŽI (IMPP) : 8.34 A
Napätie naprázdno (VOC) : 37.7 V
Skratový prúd (ISC) : 8.83 A
MAXIMÁLNE SYSTÉMOVÉ NAPÄTIE : 1000 V

Benq solarny panel