Amerisolar má 19-ročné skúsenosti vo výrobe a kontrole kvality, a ich výrobná kapacita je 500 MW za rok. Amerisolar spolupracuje s technickými ústavmi v Nemecku a USA.

Amerisolar
Amerisolar fotovoltické moduly

Amerisolar moduly boli schválené úradom UL, TUV, KTL, MCS, CEC, ISO900,1 ISO14001, OHSMS18001. Amerisolar moduly sú obľúbené a vo veľkom inštalujú v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Holandsku, USA, Veľkej Británii, Kanade, Južná Kórea, Austrália, Grécku, Taiwane a ďalších krajinách.

Solárny panel Amerisolar
solárny panel Amerisolar 250 Wp

Amerisolar moduly výhody:
1 -Plusová tolerancia: 0- + 3%, každý modul ma výkon ako je uvádzaný, alebo vyšší..

2 – Najlepšia záruka: 12 ročná produktová záruka kvality,  12 a 30 ročná záruka na výkon modulov.
3 – Prená klasifikácia modulov: To pomôže zlepšiť výkon celého solárneho systému.
4 – Solárne články s vysokou účinnosťou: Amerisolar používa vysoko účinné solárne články s cieľom zabezpečiť maximálny výkon a stabilitu solárnych modulov.
5 – Tvrdené sklo: Vysoká rýchlosť prenosu cez tvrdené sklo, zvyšuje priepustnosť slnečného svetla a zaisťuje vynikajúcu mechanickú pevnosť solárnych modulov.
6 – Najlepšie EVA a TPT: EVA a TPT  použité sú len  kvalitné suroviny pri výrobe, aby boli zaistené dobré výkonnosti a vynikajúca prevencia proti vplyvom počasia. Amerisolar používa iba najspoľahlivejšie EVA a TPT v solárnom priemysle, čo dokazujú dlhoročného testovania a história výroby.
7 – Junction Box: Amerisolar má DC boxy – škatule, ktoré sú špeciálne navrhnuté. Sú vodotesné, izolované a zvláštne bypass diódy vo vnútri spojovacej skrine výrazne znížujú hotspot účinok a zaručí stabilný výkon.
8 – Výkonové testy: Amerisolar prešiel testovanie IEC61215 a bezpečnosť skúšok UL1703, ktoré zabezpečuje, že Amerisolar moduly pracujú veľmi dobre za brutálne počasí.
9 mimoriadne Výkon: Amerisolar moduly stále držať vyšší výkon v zlých svetelných podmienkach.
10 Prísna kontrola kvality: Amerisolar robí testovanie modulov, testovanie prúdu modulov a napätia, aby sa uistil, že moduly sú pripravené pre zákazníkov na 100%.

Amerisolar solárne panely
Inštalácia solárneho modulu Amerisolar

Fotovoltaické moduly Amerisolar sú navrhnuté pre náročné elektrické požiadavky na výkon. So zárukou 30 rokov, AS-6P30 ponúka vysoký výkonný, spoľahlivý výkon pre solárne projekty, ako on- a off-grid.

Solárne články: Vysoká účinnosť solárnych článkov zabezpečuje vysoký výkon solárnych modulov a vytvorenie maximálneho výkonu.

Nízky obsah železa v tvrdenom skle: antireflexný povlak a vysoká prenosová rýchlosť skla zvyšujú výkon a mechanickú pevnosť solárneho modulu.

Hliníkový rám: bez skrutky, rohového spoja. Osem montážnych otvorov na ráme môže modulu uľahčuje jednoduchú inštaláciu.

Dlhá životnosť: ≥ 30 rokov.

Tolerancia: 0 ~ 3%.

Účinne, Odolné voči vlhkosti.

Solárne panely Amerisolar sú zaregistrované našou spoločnosťou do programu zelenádomácnostiam. Majú vydané medzinárodnej Certifikáty: CE, TUV, IEC, UL, MCS, PV CYCLE, CEC, Izrael Certificate a Kórea certifikát.

Nami ponúkaný modul nájdete v Zoznam oprávnených zariadení.

Technický list solárneho panelu TU: Amerisolar Datasheet AS-6P30 1640-992-40